Pala vald
 esileht | |
 OTSI  
Vallavalitsus
Kontakt
Vallavolikogu
Vallavalitsus
Teenistujad
Eelarve ja majandusaasta aruanne
Eeskirjad ja korrad
Hanked
Teostatud projektid
Teenuste hinnad
Palgaandmed
Dokumendiregister
Pala vald
Sisekorraeeskiri
» Avaleht » Vallavalitsus » Teenistujad trüki
Teenistujad
Nimi  Amet  E-mail  Telefon  Faks 
Kalev Karu  Abivallavanem  Kalev.Karu@pala.ee  773 4251, 505 4944, OVL lühinr 411  773 4669 
Maire Kasvandik  Vallasekretär  maire@pala.ee  773 4669, OVL lühinr 413  773 4669 
Mirje Põld  Pearaamatupidaja  mirje@pala.ee  773 4298  773 4669 
Jaanika Poolakese  Raamatupidaja (0,5 kohta)  jaanika@pala.ee  773 4298  773 4669 
Eveli Norring  Kantseleispetsialist  eveli@pala.ee  773 4401  773 469 
Eha Saar  Maakorraldaja (0,25 kohta)  eha@pala.ee  773 4609, 5390 1252  773 4669 
Eha Saar  Sotsiaalspetsialist (0,75 kohta)  eha@pala.ee  773 4609, 5390 1252   
Margus Kütt  Ehitusspetsialist (0,25 kohta)  info@pala.ee  773 4401; 5323 0223  773 4669 
Katrin Piiri  kalmistuvaht    5347 2011   
   tööline       
   koristaja-kütja (0,5 kohta)       
   bussijuht       
Viimati muudetud: 30.01.2015

www by c m a